- FreshBites. - https://www.freshbites.cz -

Čokoládové smoothie s banánem a skořicí

Kdo by nemiloval čokoládu! Pokud si chcete dopřát, ale nechcete se ládovat zrovna sachrem se šlehačkou, zkuste čokoládové smoothie. Skvěle poslouží jako vydatná snídaně, nebo vám dodá energii jako svačina v průběhu dne. Vůbec nejlepší je dát si ho za odměnu. Třeba po cvičení, nebo po náročném dni v práci.

ingrediencepostup

  1. Banány oloupejte, nakrájejte a společně kakaem a skořicí dejte do mixéru. Lehce promixujte.

  2. Rostlinné mléko přilijte k ovoci a rozmixujeme do hladka.

  3. Pokud použijete zralé banány, sladit už není potřeba, ale pokud chcete, můžeme do smoothie přidat třeba javorový nebo agáve sirup nebo rozmixovat asi 2 sušené datle.

Ideální pro přípravu jsou hodně zralé banány, klidně takové, co už mají na slupce černé tečky. Pokud je použijete, není už potřeba smoothie sladit. Pokud ale zralé banány nemáte, nebo prostě potřebujete nutně sladkou bombu na povzbuzení, přidejte k banánům a kakau dvě sušené datle. Skořice už je takový malý nadstandard, dodá skvělé voňavé aroma, povzbudí a chuťově nápoj pozvedne ještě o příčku víš.

Chocolate smoothie with banana and cinnamon

Who does not love chocolate! If you want to indulge, but do not want to go with a whiskey with whipped cream, try a chocolate smoothie. It will greatly serve as a hearty breakfast or will give you energy as a snack during the day. It's best to give him a reward. Perhaps after an exercise or after a busy day at work.

ingrediencepostup

  1. Ban the bananas, cut them and mix the cocoa and cinnamon into the blender. Lightly mix.

  2. Add the vegetable milk to the fruit and mix it smoothly.

  3. If you use ripe bananas, it is no longer necessary to reconcile, but if you want, we can add the maple or agave syrup to the smoothie or mix about 2 dried dates.